Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Kwartalnik PKGKŁ Sp. z o.o.

Szanowni Państwo!

Z dużą satysfakcją oddajemy w Wasze ręce  kwartalnik „Górnokredowa z Konstantynowa” .

Kwartalnik jest  ogólnodostępnym periodykiem wydawanym w wersji papierowej (dostępnej  w siedzibie PKGKŁ Sp. z o.o., Urzędzie Miejskim oraz jednostkach organizacyjnych gminy Konstantynów Łódzki ) oraz w wersji internetowej.

Życzymy Państwu inspirującej lektury!

Kwartalnik „Górnokredowa z Konstantynowa” – Nr 3 /2018 – do pobrania

 

W numerze: Uroczyste otwarcie Biura Obsługi Klienta,  Jesteśmy blisko Was, Uwaga mieszkańcy - apel o racjonalne korzystanie z infrastruktury kanalizacji sanitarnej, Zakaz odprowadzania wód opadowych do kanalizacji sanitarnej, Przyłącz się, Oferta PKGKŁ Sp. z o.o.

Kwartalnik „Górnokredowa z Konstantynowa” – Nr 2 /2018 – do pobrania


W numerze: Relacja ze zwiedzania Stacji Uzdatniania Wody oraz uczestnictwa w wydarzeniach miejskich,  Nowe zasady ustalania taryfy na wodę i ścieki, Planowane inwestycje, Zakaz odprowadzania wód opadowych do kanalizacji sanitarnej, Przyłącz się, Eko-porady, Koszenie trawników, Zebrania Wspólnot mieszkaniowych, Oferta PKGKŁ Sp. z o.o.

Kwartalnik „Górnokredowa z Konstantynowa” – Nr 1 /2018 – do pobrania

W numerze: Światowy Dzień Wody, Prosto ze studni i bez chemii, Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody, Z czego wynikają ceny, Przyłącz się, Eko-porady, Oferta PKGKŁ Sp. z o.o.

Banery/Logo